Запит на послугу

Заповніть форму, надішліть запит і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом, надасть інформацію про доступні варіанти

Хто потрібен?

Про нас

Дорогий гість! Давай познайомлю тебе з історію мого проекту!

Цією справою я зайнявся, завдячуючи своєму роду, тому що в першій квартирі жило аж 4 покоління моєї сім`ї! Вона дісталася мені у спадок.
Там зробила свої перші кроки мою люба донька. Тож кожен куток цієї квартири рідний для мене.

Я хотів поділитися цим відчуттям затишку і комфорту з моїми гостями та гостями міста. Як ви зрозуміли я – киянин. Кожного разу, коли мій гість цікавиться історією міста або мого дому, я дуже цим пишаюся!

Першим гостем квартири була мила дівчина з Китаю, у якої незабаром народився малюк. Обладнати квартиру для новонародженого – стало моєю першочерговою справою!

Наступні гості не змусили себе чекати. І я зрозумів, що займаюся справою, яка потрібна людям і подобається мені! Це «Бінго», я вважаю.

Спілкуючись з вами, я зрозумів, що ви прагнете гостинності рідного дому за тисячі кілометрів від вашої справжньої оселі. Я поставив себе на місце гостей і додав безліч дрібниць, які зроблять життя в апартаментах схожими на ваше звичне!

Зараз вся моя сім’я переймається комфортом і навіть донька постійно питає «Як справи у гостей, тато? Поїдемо до них?»

Аде не лише комфорт оселі мене турбує зараз. Як зробити дні гостей насиченими? Як розважити? Як показати все, що я вважаю важливим і цінним в Києві? Ми створили авторську програму, тури та екскурсії. Наразі я розвиваю цей напрямок і сподіваюсь, що цікавий відпочинок – це те, чого хочете ви, мої гості!

Протягом проживання в Україні ви можете покращити здоров`я, навчитися чомусь новому, отримати нове хоббі, зробити шопінг, фотосет.

З великою радістю приймаю ваші побажання та зауваження! Моя команда готова до будь-яких завдань, щоб покращити ваше перебування.

Все в наших руках та на краще! Чекаємо на вас в Києві, який люблю я та незабаром полюбите і ви. До зустрічі!

Вітаємо
whatsapp
wechat
email